Телефон :
+38-097-988-08-09
Адреса :
04080, м Київ, Оболонь/Почайна, вул. В. Хвойки, 21, БЦ «Веста», 5 поверх (2 прохідна), офіс 532
Email :
contact@proactive.com.ua

Умови та загальні положення сайту

Задумали Інтернет-проект? Не забудь-ті про угоду користувача (ПС). Воно необхідне для того, щоб захистити ваш проект від ризиків, які можуть виникати в процесі роботи користувачів з сайтом. Саме угоду користувача буде юридичною основою між вами і користувачами при виникненні спірних ситуацій. Угода може бути основою для залучення користувача до прямої відповідальності. ПС може бути основою для прийняття адміністрацією ресурсу певних дій щодо припинення, попередження або усунення наслідків порушення користувачами даної угоди. Так само ПС може перенаправити відповідальність власника сайту на кінцевого користувача, якщо його дії призвели до порушення прав третіх осіб. Тут необхідно буде подбати про фіксацію дій користувача, які можуть призводити до порушень прав.
Елементом, який ефективно доповнює ПС на сайті є “дісклаймер” або “відмова від відповідальності”. Дісклаймер включає перелік всього, від чого частково або повністю знімається відповідальність адміністрації сайту. Для Інтернет проектів вміст дісклаймера може містити відмову від гарантій працездатності сервісу, достовірності викладеної інформації, відмова від відповідальності щодо матеріалів, що завантажуються і розміщують користувачі і т.п.
Порушення угоди може призводити до матеріальної відповідальності адміністрації за дії користувачів. У свою чергу, ПС повинно містити пункти відповідальності користувачів та на підставі ст виставленні адміністрацією регресних вимог до користувача по компенсації понесеної адміністрацією матеріальної відповідальності в слідстві неправомірних дій користувача.
ПС комерційного проекту так само має включати можливість визнання угоди недійсною у разі, коли користувач пред’явив претензії проекту, але зі свого боку так само не виконав зобов’язання в наданні коректної персональної інформації, використовував для оплати чужі платіжні карти або онлайн гаманці і т.п.
Положення угоди про використання повинні бути покликані до захисту сайту від наслідків недобросовісної конкуренції або некоректних дій користувачів, які завдають шкоди репутації сайту. Порушень, що завдають шкоди сайту може бути безліч, але в цілому варто розуміти на скільки важливим для будь-якого Інтернет-проекту є складання та розміщення призначеного для користувача угоди на сайті.
Політика конфіденційності персональних даних є невід’ємною частиною Угоди.
У наступних постах ми поговоримо про те, як підготувати сайт на відповідність вимог GDPR і що таке Загальний регламент щодо захисту даних.
Удачі в реалізації ваших Інтернет-проектів!

Приголомшливі роботи
Приголомшливі роботи

Схожі публікації