Найбільш поширені запитання

Який час займе розробка сайту?

Час створення сайту залежить від складності робіт і різновиди обраного вами ресурсу. Розробка сайту-візитки займе від 1 до 3-х днів, інтернет-магазину – приблизно місяць. Якщо потрібна буде доопрацювання відповідно до ваших персональними побажаннями, то це також займе якийсь час.

Навіщо потрібна CMS?

CMS являє собою систему управління контентом, в якості якого виступає міститься на сайті інформація (тексти, фотографії, відео-ролики та ін.). За допомогою CMS ви зможете самостійно змінювати чи доповнювати інформацію. Крім цього ефективна система управління виступає додатковим двигуном ресурсу, забезпечуючи якість і швидкість його роботи.

Як розробляється дизайн сайту?

На самому початку потрібно обговорити всі тонкощі дизайну майбутнього сайту з розробником, щоб він мав можливість врахувати всі ваші вимоги і побажання. Зовнішній вигляд сайту обумовлюється необхідним функціоналом, а також специфікою роботи фірми або підприємства. Після цього менеджер приступає до розробки і замовнику надається попередній макет, при необхідності він допрацьовується.

Чи необхідно вносити передоплату?

Передоплату внести доведеться, вона залежить від загальної вартості проекту.

Як зробити сайт прибутковим?

Для того, щоб сайт приносив прибуток потрібно зробити його відвідуваним. Домогтися цього можуть тільки професійні розробники, які беруть участь в процесі. Зазвичай над сайтом працює не менше 4-5 чоловік (проектувальник, верстальник, дизайнер, програміст і копірайтер). Один системний адміністратор або комп’ютерник не в змозі виконати всі роботи на належному рівні і досить швидко.

Хто займається підбором інформації?

Ми не радимо використовувати у себе на сайті інформацію з інших діючих в мережі джерел. Вас можуть звинуватити в порушенні авторських прав і великі компанії-пошукачі не вітають дублювання інформації. Тому контент повинен бути унікальним. Цим займуться професійні контент-менеджери та копірайтери.

Що собою являє типовий дизайн сайту?

Типовим дизайном називають найбільш поширені в мережі макети сайтів. Зазвичай вони складаються з хедера (шапки), горизонтального меню (зверху), бічній панелі (праворуч або ліворуч), нижнього колонтитула і основної частини, в якій розташовується контент. Колірна гамма і інші графічні елементи вибираються з уже наявних або підбираються в мережі. Сайт, який розробляється за типовим дизайну, виглядає приблизно наступним чином:

В області хедера знаходиться логотип, невеликий слоган і зображення, розташоване по всій ширині Хадера. Також тут можуть перебувати контактні дані.
У горизонтальному меню розташовується меню переходу на різні сторінки (головна сторінка, відомості про фірму, контактні дані, сервіси та ін.).
На бічній панелі знаходиться вертикальне меню, в якому можуть знаходитися різні інформаційні блоки (новини, голосування, реклама та ін.).
У середній частині розташований контент, який включає тексти, фотографії, ролики тощо. Тут же може знаходитися слайдер зображень.
У нижньому колонтитулі або в так званому підвалі зазвичай знаходиться загальна інформація про сайт і лічильник відвідуваності.
Що собою являють домен і хостинг?

Домен (доменне ім’я) являє собою ім’я вашого сайту в мережі. Воно завжди унікально. Важливо грамотно підібрати ім’я на найпершому етапі, оскільки це дозволить забезпечити вдале просування ресурсу в подальшому. Суть послуги хостингу, що надається хостинг-провайдером, полягає в розміщенні файлів і їх зберіганні на віддаленому комп’ютері або іншими словами в наданні дискового простору. Саме завдяки хостингу відвідувач може зайти на ваш сайт в будь-який час. Від якості роботи провайдера безпосередньо залежить працездатність ресурсу.

Будь-сайт являє собою своєрідний офіс в мережі і місцем його розташування є хостинг. Домен – це назва офісу, за яким сайт можна дізнатися і знайти. Від якості хостингу залежить те, як сайт буде працювати, а від правильного підбору домену – його відвідуваність.

×
Зворотний дзвінок