Партнерська програма

Співпраця з нами забезпечить вигідний і стабільний дохід

Партнерська програма нашої компанії Проактив Діджитал Груп являє собою гарну можливість швидкого і легкого заробітку для різних рекламних та інформаційних агентств, великих консалтингових компаній, pr-агентств та інших представників ринку рекламної індустрії. Крім юридичних осіб ми працюємо з менеджерами різного рівня, зайнятими в рекламі або управлінні, IT-фахівцями та іншими зацікавленими особами.

Як працює партнерська програма

Партнерська програма нашої студії ґрунтується на наданні комплексних послуг замовнику. Ми не тільки готові виготовити оригінальні візитки і рекламні листівки, але також надамо допомогу в розробці та просуванні сайту. Якщо ви працюєте менеджером у великій компанії і вам доручили знайти фірму-розробника, виберіть нас і ви отримаєте гарантовану винагороду. Повідомивши про нашу фірму іншим компаніям або своїм знайомим, ви не тільки отримаєте якісний успішний проект, але й забезпечите себе стабільним доходом в розмірі від 10 до 30% від суми зроблених через вас замовлень.

Ви можете використовувати будь-які методи поширення інформації про наше агенство. Працюючим з нами партнерам ми надаємо інформаційну підтримку та послуги з оперативного складання найбільш вигідних комерційних пропозицій з урахуванням побажань замовника.

Для того, щоб стати нашим партнером і почати заробляти, вам необхідно лише повідомити про таке бажання наших менеджерів, які проконсультують вас з усіх питань. В ході співпраці ваші клієнти повинні будуть замовляти у нас послуги, а ви отримаєте стабільне джерело доходу. Наші партнери мають рівноправними правами і отримують свій відсоток прибутку незалежно від того, чи це великі компанії або просто фізичні особи. Ми гарантуємо винагороду всім, хто бере участь в партнерській програмі.

×
Зворотний дзвінок