Наші послуги. Діджитал агенція – PROACTIVE MEDIA

Наші послуги

Наша студія надає наступний спектр послуг:

Розробка і створення сайтів та інтернет-проектів будь-якої хибності від блогів до великих соціальних мереж. Довірившись працюючим у нас професіоналам, ви отримаєте якісний і ефективний інструмент просування вашого бізнесу.
Оскільки SEO-оптимізація для пошукових систем є невід’ємною частиною будь-якого успішного проекту, ми готові просунути ваш сайт в ТОП-10. Це незмінно спричинить за собою збільшення заявок за телефонами і безпосередньо через сайт.
Проведення аудиту і аналізу діючих сайтів. Ми перевіримо відповідність вашої платформи всім необхідним вимогам: поставленим маркетинговим завданням, порівняння з сайтами конкуруючих організацій, естетичність і зручність для користувачів, надійність і можливість самоокупності.
Просування сайтів в соціальних мережах допоможе залучити більшу кількість клієнтів і значно збільшити трафік ресурсу.
Складання унікального Веб-дизайну та фірмового стилю. Ми запропонуємо для вас найбільш яскраві та ефектні дизайни, які сподобаються і запам’ятаються споживачам. Привабливий і запам’ятовується вигляд вашої листівки або візитної картки стане додатковим гарантом успіху, залучаючи нових клієнтів і замовників.
Підтримка і супровід сайтів в мережі. Ми готові співпрацювати з вами на постійній основі, оперативно усуваючи несправності в роботі ресурсу.
Наповнення сайтів якісним унікальним контентом і написання SEO-оптимізованих текстів. Наші контент-менеджери складуть для вашого ресурсу грамотні, унікальні тексти з урахуванням специфіки роботи підприємства, забезпечать SEO-оптимізацію до пошукових систем.
Розробка необхідного програмного забезпечення для мобільних додатків.
Проведення аналізу юзабіліті сайту означає перевірку зручності для відвідувачів (логічність і зрозумілість загальної структури і різних працюючих сервісів, швидкість доступу, функціональність і інші параметри).

×
Зворотний дзвінок