Реклама на транспорте

Реклама на транспорті

Реклама на транспорте
Реклама на транспорте

З кожним роком реклама на транспорті набуває все більшої популярності – цей вид зовнішньої реклами по праву вважається одним з найбільш результативних.

Причин цього кілька, головна – транспортна реклама не статична, вона постійно переміщається по місту. А, як свідчать дані досліджень американської організації Capital Communications Group, подібні повідомлення в 5 разів більш дієві, ніж реклама на нерухомих носіях. По-перше, зовнішня реклама на транспорті впливає на дуже широку і різноманітну аудиторію. По-друге, територія, по якій рухається транспорт, набагато більша за ту, яку в змозі охопити статична реклама. По-третє, у Вашому розпорядженні безліч видів носіїв: Ви можете розмістити рекламу в метро, ​​на тролейбусах, автобусах, трамваях, в маршрутках, в поїздах, рекламу в електричках і т.д. Достатній розмір дозволяє зробити її інформативною, а яскравий дизайн – дійсно помітною. Причому ця інформація на транспорті стає відомою населенню всіх районів, міст і сіл, через які пролягає маршрут такого транспорту. А оскільки він рухається не дуже швидко, рекламу на транспорті в Києві і інших містах країни без проблем прочитають і запам’ятають всі, хто її побачив: пішоходи, автолюбителі, пасажири.

Компанія, яка використовує розміщення реклами на транспорті, отримує можливість направити рекламне повідомлення конкретної цільової аудиторії. Для цього потрібно лише правильно визначити маршрут, яким користуються основні споживачі продукції, виробленої (або реалізованої) даним підприємством.

Динамічна реклама виграє у статичною і за вартістю. Ціни на цей вид реклами в 2-3 рази нижче, ніж на тотожну за площею рекламу на нерухомих носіях. Зручно для замовника і те, що рекламою можна прикрасити транспортний засіб не тільки зовні, але і всередині (ми часто бачимо подібну рекламу в поїздах, електричках, автобусах, маршрутках, тролейбусах, метро). Також рекламну листівку або стікер можна розташувати і на задньому склі якого-небудь транспортного засобу, щоб їх могли прочитати водії і пасажири їдуть позаду машин.

Фахівці «Проактив Медіа» готові проконсультувати Вас по будь-яких питань, пов’язаних з таким видом реклами, а також запропонувати всі послуги з її виготовлення та розміщення. Ми складемо грамотний медіаплан з розміщення реклами на транспортних засобах, щоб вона працювала ефективно і внесла чималий внесок у процвітання Вашого бізнесу.

×
Зворотний дзвінок