Реклама на радіо

Реклама на радио
Реклама на радио

Реклама на радіо вигідно відрізняється від інших видів реклами тим, що ненав’язливо супроводжує Ваших потенційних клієнтів протягом усього дня. Коштують вони в автомобільній пробці або біля плити, працюють в офісі або вдома за комп’ютером, багато хто з них слухають улюблену радіохвилю, на якій звучить не тільки популярний трек або програма, а й Ваша реклама.

Реклама на радіо впливає на людину безпосередньо звуковими ефектами: це і гарна, мелодійна музика, і професійно підібрані голоси ведучих, акторів. Вартість реклами на радіо трохи дешевше телевізійної, але масовий охоплення аудиторії аж ніяк не менше. Тому реклама на радіо приваблива як для великих компаній, так і для невеликих підприємств, які тільки знайомлять потенційних покупців зі своїми послугами або продукцією.

Якщо Вас цікавить якісне і професійне розміщення реклами на радіо, наше рекламне агентство із задоволенням допоможе Вам. Фахівці «Проактив Медіа» займуться розміщенням Вашої реклами на радіо з найбільшою вигодою для Вас: проведуть аналіз цільової аудиторії, підготують якісний звуковий ролик і розмістять рекламу на радіо в найбільш вигідне для Вас час.

Щоб сформувати чіткі уявлення про можливі витратах, нам необхідно знати специфіку ваших товарів і послуг. З урахуванням цієї інформації ми підберемо найбільш підходящі радіостанції для охоплення саме Вашої цільової аудиторії.

×
Зворотний дзвінок