Пошукове просування сайту SEO в Google висновок в ТОП ціна Київ – PROACTIVE
Завантаження

Пошукове просування в ТОП

Seo-просування сайту в ТОП (просування по запитам, позиціям) – це сукупність заходів, які спрямовані на оптимізацію сайту і виведення його на першу сторінку видачі Яндекс і Google.

Пошукове просування сайтів в ТОП-10 Google і Яндекс

Просування сайту з оплатою за позиції ТОП-10 – найбільш популярна і прозора схема оплати за залучення відвідувачів на сайт з пошуку Google і Яндекс.

Наш підхід

Побачити прописаний план робіт на цілий рік з прогнозом зростання показників і кошторис, в якій відображені, обсяг робіт, що витрачаються годинник і вартість години кожного фахівця проектної команди;
Самостійно скорегувати план і підсумкову вартість робіт по SEO до підписання договору. Ми прораховуємо для вас найбільш ефективну стратегію, але ви маєте право самі вибирати послуги і їх обсяг, за які готові платити.

Основні переваги SEO-просування

Простота оцінки результату. Кожен запит має свою певну вартість. Ви платите, тільки якщо запит виходить в ТОП-10, ніяких забезпечувальних внесків і додаткових платежів не потрібно. При цьому вартість запиту знижується в залежності від конкретної позиції, наприклад, вартість за позиції 7-10 буде в два рази нижче, ніж за першу позицію.
Легко планувати бюджет. Простий і зрозумілий прогноз щодо виведення запитів в ТОП-10 видачі пошукових систем дозволяє планувати витрати по проекту у відповідність з вашим бюджетом.
Довгострокові результати. На відміну від контекстної реклами, результати просування сайту по позиціях носять довгостроковий характер. Багато в чому це відбувається завдяки проведенню якісної внутрішньої оптимізації сайту, а також за рахунок нашої унікальної технології побудови довідкового оточення.
Що таке просування з оплатою за ТОП-10?
Просування сайту відбувається по обмеженому числу запитів. Семантичне ядро ​​включає в себе тільки конверсійні і продають запити, що відповідають тематиці сайту.
Оптимальний вид просування. Ядро запитів формується з урахуванням бажаної вартості проекту, що дозволяє працювати навіть з мінімальними бюджетами
Зрозуміла форма звітності. Позиції по всім ключовим словом знімаються щодня, що дозволяє відстежити динаміку їх зростання протягом всього проекту. Оплата відбувається тільки за ту кількість днів, коли конкретне слово з продукту, що просувається семантичного ядра знаходилося в ТОП видачі.
Терміни виведення в ТОП по високо- і середньочастотних запитах – від 6 до 12 місяців, по низькочастотних – від 1 до 3 місяців.
Оптимізуються тільки просуває сторінки. Внесення SEO-рекомендацій і написання текстів для просуваються посадочних сторінок ми проводимо в рамках вартості основного просування, без будь-яких додаткових оплат.
Частина трафіку ви отримуєте безкоштовно. Ви не сплачуєте природні переходи (низькочастотні запити, які користувачі генерують самостійно), а також СЧ і НЧ запити, які виводяться в ТОП-10 завдяки грамотному просуванню ВЧ запитів.
Актуалізація пошукових запитів на всьому етапі просування для досягнення максимальної ефективності.

Кому підходить SEO

корпоративних сайтів;
сайтам, на яких немає можливості змінювати текст і технічну інформацію, – наприклад, банкам, автодилерам;
сайтам з вузькою тематикою;
компаніям з обмеженими бюджетами на залучення покупців.
алгоритм роботи

Процес і етапи пошукового просування сайту

  • технічна оптимізація сайту (структура, сторінки сироти (без контенту), локалізація, перелінковка, мікророзмітка, помилки сайту, вага розподіл, швидкість завантаження і рендеринг, логи сервера, дублікати сторінок, фільтрація, сортування, пагінація, індексація, crawl budget, зображення оптимізація) ;
  • релевантний контент (частотність, ключові слова, пошукові кластера, заголовки, підзаголовки, опису, посилання і URL, відео, альти, зображення, T /IDF, переспам, шаблони, каннібалізація, шингли, тексти, структура документа);
  • нарощування посилальної маси (вага, динаміка, контрольний профіль, анкор, разбавка, UR/DR, крауд, каталоги, згадки, сателіти, PBN, хмарочоси, біржі, аутріч, гестпостінг, заспамленість, тематичність, PR, сабміти).

В результаті ви отримуєте

Ключові запити в ТОП-10 Яндекс і Google.
Переходи з ключових запитів на сайт.
Збільшення числа заявок і замовлень з сайту.
Зростання видимості і впізнаваності вашого сайту і бренду в пошукових системах.
Рішення задач при успішному просуванні:
збільшення якісного цільового трафіку
зростання продажів
економія бюджету
підвищення рівня конверсії відвідувачів
більш високу довіру до сайту

Для того щоб веб-ресурс почав приносити дохід, потрібно просунути його, тобто зробити так, щоб потенційні клієнти змогли прийти на сайт. Для розкрутки інтернет-проекту і залучення цільових відвідувачів використовуються три типи просування:

  • по позиціях (місце сайту в результатах органічної видачі по певному запиту називається позицією);
  • по трафіку (збільшення числа відвідувачів сайту для того, щоб хтось із них став покупцем або замовником послуг);
  • змішане (така розкрутка об’єднує в собі попередні типи просування сайту: по позиціях і по трафіку, більше витрат).

Щоб вибрати ефективне просування сайту і типи, які підходять в конкретному випадку, уточнюйте особливості у наших фахівців при замовленні.

Оптимізація і пошукове просування сайту це багатоетапний процес, що включає в себе цілий комплекс робіт, які проводяться на постійній основі. Це складання ТЗ на оптимізацію, створення і додавання контенту, перерозподіл запитів і створення посадочних сторінок, збір позицій, щомісячна звітність.

 

Вартість просування сайту

Вартість розкрутки сайту розраховується в кожному проекті індивідуально під конкретні завдання. Доступні також пакетні пропозиції, від 6000 грн / міс.

Для визначення вартості (бюджету) SEO-просування сайту необхідно вивчити:

  • вихідні дані (як мінімум визначити тематичні розділи або ключові слова)
  • проаналізувати сайт
  • досліджувати сайти конкурентів
  • зробити розрахунок вартості за отриманими даними

На вартість seo-просування впливають: рівень конкуренції в ніші, популярність обраних запитів (конкурентності), к-ть обраних запитів, обсяг робіт по внутрішній і зовнішній SEO-оптимізації.