Наружная реклама

Зовнішня реклама

Наружная реклама
Наружная реклама

Розміщення зовнішньої реклами – це, напевно, найстаріший спосіб привернути увагу споживача до своїх товарів і послуг. Якщо зазирнути в історію, то побачимо, що першими, хто застосував розміщення зовнішньої реклами, були єгиптяни і фінікійці. Звичайно, можливо, наружка має і більш давнє коріння, але документальні свідчення залишилися тільки з тих часів. У середньовічній Європі традицію підхопили і творчо доповнили торговці і ремісники. На своїх вивісках вони зображували вироблені вироби і товари, наочно демонструючи не вміє читати міського люду асортимент своєї продукції.

Сьогодні ж без зовнішньої реклами Київ, наприклад, уявити дуже важко. Здійснюючи виготовлення і розміщення зовнішньої реклами, агентства зовнішньої реклами створюють сучасний вигляд міста, формують смаки городян і мають величезний вплив на їхній спосіб життя.

Виготовлення зовнішньої реклами в столиці давно пішло по шляху симбіозу інтересів городян і рекламодавців. Останнім часом з’явилося багато оригінальних носіїв зовнішньої реклами нового покоління, наприклад, рекламні лавки і дорожні огорожі. Цей вид зовнішньої реклами не захаращує простір, не псує зовнішній вигляд вулиць, органічно вписується в міську архітектуру. Виготовлення зовнішньої реклами такого типу може звернути на себе увагу великої аудиторії.

Практика показує, що протипоказань у зовнішньої реклами немає. Оператори зовнішньої реклами розміщують на вулицях міста рекламу будь-яких товарів. Традиційними прихильниками цього виду реклами є компанії, що займаються продажем автомобілів, будівельних товарів, харчових продуктів. Поважають зовнішню рекламу і політики (щити, лайтбокси, білборди – ось найбільш розкуповують носії під час передвиборних кампаній). Але все частіше до такої реклами починають звертатися і продавці косметики, одягу, всілякі фінансові організації, а також соціальні служби.

«Проактив Медіа» надасть Вам повну інформацію про вартість зовнішньої реклами, про наші послуги з її виготовлення і розміщення. Ми можемо запропонувати Вам оригінальні рішення для зовнішньої світлової реклами, реклами на магістральних щитах і штендери, реклами на дорожніх огородженнях, лавках, перетяжках, зупинках і т.д. З огляду на безліч рекламних носіїв, ми зможемо підібрати для Вас зовнішню рекламу за ціною, яка найбільш відповідає Вашим фінансовим можливостям.

×
Зворотний дзвінок