Розробка і створення будь-яких сайтів під ключ ціна Київ – PROACTIVE

Розробка сайтів

Створення сайтів під ключ будь-якої складності

Створення веб-сайту для компанії сьогодні не розкіш чи примха, а обов’язковий крок для завоювання і збільшення власної частки в жорстких умовах ринкової конкуренції.

Успіх вашого бізнесу онлайн багато в чому залежить від якості веб-ресурсу. Вигідніше за все замовити розробку сайту під ключ у професіоналів, де ви гарантовано отримаєте якісний продукт, що відповідає сучасним вимогам інтернет-маркетингу.

Створення сайту складається з декількох етапів, в яких найголовніший це визначення мети, яку має вирішувати ваш веб-ресурс. Незалежно від того, замовляєте ви інтернет-магазин, Лендінг або звичайний сайт-візитку, наші фахівці обов’язково вивчають ринкову нішу вашого бізнесу.

Етапи розробки сайту:

Комплексний підхід до справи: SEO, PPC, SMM, CRM, API, IP-телефонія, захист даних, дизайн.

Працюємо з різними платформами (CMS): wordpress, opencart, prestashop, joomla, drupal, bitrix, cs-cart, okaycms, simpla, moguta, 5cms, modx, dle, umi, netcat, hostcms, diafan, shop-script webasyst, magento, typo3, cms made simple, imagecms, readyscript. oscommerce, vamshop, october. Можлива індивідуальна розробка і на php фреймворках, як: Laravel, CodeIgniter, Symfony, Yii і JavaScript-фреймворків і бібліотек: React, Vue, Angular, JQuery, Node. Не виняток, розробка сайту на сервісах, як Shopify, Tilda, Wix, Webflow, Nethouse, Horoshop.

Сайти бувають різні і діляться вони, як мінімум, на два типи – односторінкові і багатосторінкові. Однак, існує більш широка кваліфікація:

Сайт візитка

Простий, з невеликою кіл-тю сторінок сайт, який містить в собі інформацію про компанію. Сайт-візитка не вимагає до себе особливої ​​уваги, створюється «один раз і назавжди». Зазвичай включає в себе загальну інформацію про власника і контакти для зв’язку, не вдаючись у подробиці. Можливе розміщення портфоліо, галереї.

Сайт компанії, корпоративний

Більш серйозний підхід для створення сайту. Зазвичай, це багатосторінковий сайт, що розповідає докладніше про послуги, історії і контактах компанії. Інформує відвідувачів про вартість послуг і за фактом виконує функції офісу компанії в режимі онлайн.

Промо-сайт, Лендінг

Промо-сайти або одно сторінкові landing-page використовуються для швидкої розкрутки будь-якої рекламної акції компанії, а також для швидкого просування послуг, товарів і брендів.

Інтернет магазин

Підходить для онлайн торгівлі. Може бути створений з можливістю замовлення і оплати товару через Інтернет, бронювання послуги і т.п. Також може бути створений в якості онлайн вітрини, каталогу, без можливості оформлення замовлення.

Інформаційні (новинні портали)

Ресурси, на яких можна розміщувати інформацію різного характеру. Більш просунутий функціонал, ніж у блогу. Найчастіше – це новинні сайти.

Веб-сервіси

Он-лайн сервіси для оплати квитанції, для пошуку книги, і багато іншого, що можна зробити в Інтернеті. Дошки оголошень, новинні портали, пошукові сервіси, форуми, файлообмінники, хостингові сервіси, соцільного медіа.

Блоги, персональні сайти, іміджеві

Любіть писати цікавий контент? Тоді без блогу не обійтися. Діліться текстами, медіа та посиланнями. Наповнюйте сайт самостійно, розповідайте людям про те, що цікаво вам і вашій аудиторії.

Ми зробимо сайт під ключ, який буде відповідати сучасним вимогам в області дизайну та інтернет-маркетингу.

Залишайте заявки або зв’язуйтеся з нами за вказаними контактними даними. У нашій особі ви зможете знайти надійного партнера, який зможе вирішити і усунути всі перешкоди на шляху до успіху у вашому бізнесі онлайн.

Вартість розробки сайту

От 4500 грн. Середній термін розробки сайту 2 тижні.
* Терміни розробки можуть бути збільшені або зменшені, все залежить від унікальності та складності проекту.

Замовити сайт легко:
Потрібен сайт? Ми готові втілити Ваші ідеї і створити унікальний проект.

×
Зворотний дзвінок